Categories Showbiz

Kristi flet në studio pas eleminimit si finalist : Jam i lumtur që isha pjesë e BBV dhe nuk jam fare i zhgënjyer

Kristi erdhi në studio dhe foli për eksperiencën e tij në Big Brother. Ai u shpreh mirënjohës për këtë rrugëtim dhe tha se nuk është aspak i zhgënjyer.

Kristi: Do doja të isha ende në shtëpi, nuk më pelqen fare ky pozicion. Luizi meriton respektin tim. Jam i lumtur që isha pjesë dhe nuk jam fare i zhgënjyer.

Në Belgjikë prej vitesh, Kristi u kthye në Shqipëri pas ftesës së marrë nga produksioni i Big Brother për të qenë pjesë e këtij spektakli madhështor, i cili rrëmbeu përpara ekranit milionë shqiptarë.

Ai u shpreh krenar që ishte pjesë e këtij formati si dhe shprehu mirënjohjen për mundësinë e dhënë, që të tregonte veten e tij në çdo dimension. Kristi pati një surprisë edhe nga Gala ,motra e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME