Categories Lajme

Kush është Agron Alushaj, personi që iu hodh makina në erë

Në Vlorë, sot u bë një atentat me tritol dhe personi ndaj të cilit është kryer ky atentat quhet Agron Alushaj. Por kush është Alushaj?

Ai njihet si biznesmen dhe ka në pronësi një gurore në Drashovicë. Aktualisht mësohet se gjendja e biznesmenit është e rëndë, teksa të dyja këmbët i janë prerë për shkak të shpërthimit.

Shpërthimi ka ndodhur kur Alushaj ka qenë pranë një lavazhi. Policia po punon për të zbardhur ngjarjen kriminale. Shpërthimi dëmtoi rëndë edhe makinën, sikundër edhe Alushajn.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Dyshohet se kthyen magazinën në “shtëpi bari”, arrestohet pronari dhe drejtori i OSHEE në Peqin

Pronari i një magazinë që përdorej për kultivimin e drogës është arrestuar së bashku me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Babai plagos të bijën dhe vret veten/ Vajza në prag divorci, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnje

Lushnja u trondit ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë kur babai Behar Musaku…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tre vëllezër në banesë, kush ishte “shënjestër” e tritolit në Fushë Krujë?

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi me lëndë plasëse që u regjistruar mbrëmjen e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Krimi i rëndë/ Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) të shtunën në Vlorë

Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) këtë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksidenti i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, shoferja në gjendje kritike

Një aksidenti i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç-Qeparo. Mësohet se një…

LEXO ME SHUME