fbpx
Lajme

E fundit,Shkrumbohet nga flakët një mjet në lagjen 28 Nëntori në Vlorë (Video)

Shkrumbohet nga flakët një mjet i llojit Bmw Ml.Mjeti ka qënë i parkuar në momentin e zjarrit.Ngjarja në fjalë ka ndodhur në lagjen 28 Nëntori në Vlorë.Policia dhe zjarrëfiksja në vendgjarje por momentalisht dyshimet se kemi të bëjmë me shkëndijë elektrike

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button