Lajme

I mituri futet qetësisht në biznesin në Tiranë dhe merr xhiron ditore me telefonin

Një grabitje ka ndodhur në një dyqan pranë gjimnazit ‘Partizani’ në Tiranë. Një i mitur është futur brenda biznesit, në momentin kur nuk kishte asnjë person brenda. Ai ka marrë paratë dhe telefonin që ndodhej në tavolinë. Video nga grabitja është bërë publike nga ‘JOQ’.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: