Lajme

I moshuari bie aksidentalisht nga kati i dytë i pallatit, humb jetën në vend

Ditën e sotme, në lagjen nr. 14, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi R. M., 80 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Ja njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak, Ditën e sotme, në lagjen nr. 14, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi R. M., 80 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close