Lajme

“Kam një njohje jashtë”, deklarata e papritur e Semit! Kush është djali që e pret sapo të dalë nga “Big Brother VIP”?

Semi është një ndër banoret më të komentuara të “Big Brother VIP”. Ajo është përfolur për flirte me Granitin, madje dhe me Donaldin, mirëpo gjejeni çfarë?Vetëm së fundmi, gjatë një bisede me Einxhelin, Semi ka rrëfyer se ka dikë jashtë. Ajo ka treguar se është në njohje me një djalë, të cilin e pëlqen.

“Kam dikë jashtë, të cilin e pëlqej. E pëlqej por nuk di si do jenë gjërat kur të dal jashtë. Ka shumë pak kohë që e njoh”, është shprehur Semi.Shqiptarja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: