Lajme

Një 20-vjeçare është gjetur nga familjarët e pajetë në banesën e saj në Tiranë

Një ngjarje fatale është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një vajzë re është gjetur e pajetë në banesë nga familjarët.

E reja me inicialet T.V, mësohet se i ka dhënë fund jetës duke u ve tëv.aruar. Ende nuk dihen detaje të tjera dhe shkaku pse e reja ka bërë këtë akt.

“Më datë 21.08.2022, në rrugën “Panorama”, në banesë është gjetur nga familjarët e pajetë, e vetëvarur, shtetasja T. V., 20 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e shkurtër të policisë.

Këto akte të qytetarëve po bëhen gjithmonë e më të shpeshta. Dita ditës shtohet numri i atyre që shohin si zgjidhje përfundimtare fundin e jetës.

Shpesh janë njerëz pa ndihmë dhe të varfër. Insitucionet shtetërore nuk janë pothuajse asnjëherë të pranishme. Dhe ky është rezultati.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close