fbpx
Lajme

Rama: Pôlicia i di të gjitha, kush është i prêkur, mos të thyejë rregullat!

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama shkruan se edhe policia po vazhdon dhe Covid-i gjithashtu. Ai thekson se kushdo që është i prekur nga Covid nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën. Rama: Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së shtetit shërbejnë për këdo.

Kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën. Policia i di të gjitha dhe kontrollet do të vijojnë! Shëndeti mbi të gjitha.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button