Lajme

Tjetër çift në BB? Sarah dhe Dj PM shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri-tjetrin

Në shtëpinë e BB mesa duket po krijohen disa “çifte”. Pas Donaldit dhe Beatrix, vëmendjen e ka marrë Sarah dhe Dj PM, të cilët prej javësh janë parë të qëndrojnë afër njëri-tjetrit. Së fundmi ata janë përqafuar dhe kanë shkëmbyer dhe puthje me njëri-tjetrin.

Megjithatë dyshja janë shprehur se nuk duan të krijojnë lidhje brenda shtëpisë, por veprimet e tyre bëjnë që banorët dhe publiku të mendojë tjetër gjë. Mbetet për t’u parë se si do të shkojnë gjërat mes tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: