Lifestyle

3 aksesorë Krishtlindjesh që nuk duhet t’ju mungojnë

Dashuria dhe pasioni i ditëve të festave ndezin një shpërthim brilant detajesh të vogla, të cilat thërrasin me zë të lartë në veshët e të gjithëve se sezoni më optimist dhe më i dashur i vitit ka ardhur sërish.

Këtë vit, më shumë se kurrë, sipërfaqet metalike, diamantët dhe pluhuri i arit do të veshin me magji çdo aksesor, i cili mund të qëndrojë më vete në rast se nuk doni t’i dorëzoheni paraqitjeve madhështore.

Është padyshim pjesë e romancës që fshehim brenda nesh, në atë pjesë të mendimit të brendshëm ku mishërohet ëndrra e prekshme dhe ndjen një Hirushe moderne, që pret Babagjyshi, duke qenë një vajzë e mirë për vitin 2020.

Sa i përket çmimeve, shumëllojshmëria e madhe që do të gjeni në treg do t’i japë biletën çdo xhepi dhe kështu çdo vit së bashku me pemën dhe stolitë do të shkarkoni prekjen tuaj të glamit.

Vathë “Oh christmas tree”.

Eleganca fiton mbi ekzagjerimin dhe na tregon se Krishtlindjet janë nga natyra e ndritshme edhe nëse i përkasim një shkolle më të ulët. Unazat, të cilat janë mbreti i modës moderne në bizhuteri, këtë herë mbajnë një surprizë brenda!

Mbretëresha e tryezës

Kurora ndryshon ngjyrën. Me një sfond të gjelbër dhe topa shumëngjyrëshe, madhështia juaj do ta bëjë kurorën e saj në dashuri, të vërtetë, kujdes. Këtë herë, megjithatë, në shoqërinë e çmendurisë që mbani në shpirt.

Triko e zakonshme

Moda që u bë kult vazhdon të dominojë në postimet e lezetshme të çifteve të dashuruar, miqve “forever single” dhe familjeve të dashura. Përqafimi në kombinim me modelet shumëngjyrëshe nuk dallojnë dhe në fund bien në sy nga çdo dritare e turbullt.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close