Lifestyle

Filmat romantikë që duhet t’i shihni këtë Shën Valentin

Ky Shën Valentin padiskutim që do të jetë ndryshe nga vitet e tjera,

Ndërsa datat e darkave romantike në restorantet lokale zëvendësohen me ushqime të gatuara në shtëpi dhe netë komode, më poshtë keni disa nga filmat më të mirë dhe më të përshtatshëm për tu parë ditën e Shën Valentinit.

New in Town (2009)

Dance with Me (1998)

Obsessed (2009)

My Girl (1991)

Baggage Claim (2013)

Little Italy (2018)

Across the Universe (2007)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close