Lifestyle

Pantallona të zeza prej lëkure: Si ta kombinoni trendin më të “nxehtë” të sezonit

Elegante dhe seksi, pantallonat e zeza prej lëkure janë ato që duhet t’i keni për pamjet e dimrit. Janë një zgjedhje interesante që nuk zhgënjejnë kurrë dhe mund të kombinohen në çdo rast. Stilistët dhe gratë i duan, por për t’u dukur sa më joshëse duhet të dini si t’i kombinoni.

Për dimrin e vitit 2021, pasarelat ishin mbushur me pantallona elegante me strukturë lëkure dhe pamë sugjerime për të gjitha shijet dhe siluetat. Off-White dhe Filozofia di Lorenzo Serafini vunë bast për kombinimin lëkurë më lëkurë, duke shtuar elementin e lëkurës edhe në pjesën e sipërme të pamjes.

Haider Ackermann vendosi për një version më minimalist, që përputhet me pantallonat e zeza të lëkurës të koleksionit të tij me një pallto gri për pamje elegante të përditshme. Përkatësisht, në Hermès, i pamë të kombinuara me triko kashmiri, me shallin rreth qafës duke bërë diferencën.  /abcnews.al

Model wears an outfit as part of the women ready-to-wear autumn winter 2020 2021, women fashion week, Paris, FRA, from the house of Koche
Model wears an outfit as part of the women ready-to-wear autumn winter 2020 2021, women fashion week, Paris, FRA, from the house of Louis Vuitton
Model wears an outfit as part of the women ready-to-wear autumn winter 2020 2021, women fashion week, Paris, FRA, from the house of Off White

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close