Categories Showbiz

Luizi feston sot 38-vjetorin e lindjes, Kiara bën postimin romantik: Në të mirë e në të keq gjithmonë bashkë…

Këngëtari Luiz Ejlli feston sot 38-vjetorin e lindjes, ku nuk ka munguar urimi i partneres së tij, Kiara Tito. Moderatorja i ka bërë një surprizë në orën 12 të natës, në një ambient të dekoruar me trëndafila të kuq, ku ai ka fryrë qirinjtë e tortës.

Ajo postoi edhe disa foto nga ky moment ku bën edhe urimin special në Instagram.

“Në të mirë e në të keq gjithmonë bashkë! Gëzuar ditëlindjen dashuri! Ashtu siç ke zemrën paç gjithë jetën!”- shkruan ajo.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME