Categories Lajme

“Më zbavisin këta tipat që thonë se Berisha është braktisur”, Paloka poston pamjet e mbështetësve në “Air Albania” (VIDEO)

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka postuar në rrjetet sociale Facebook, pamje nga mbledhja e mbështetësve të koalicionit “Bashkë Fitojmë” gjatë hapjes së fushatës elektorale për 14 majin.

Paloka ka ironizuar kështu ata që e kanë deklaruar se “Berisha ka marrë fund e është braktisur nga të gjithë’.

“Me zbavisin shumë këta tipat që deklarojnë ‘me dorë’ e ‘me gojë’ se Berisha ‘ka marrë fund’ e ‘është braktisur nga të gjithë’!

Këtë ‘punë’ bëjnë gjithë ditën, të shtatë ditët e javës, merren me një ‘të marrë fund’ !!!

E pastaj habiten përse natën kanë makthe …!

Ndërkohë ‘i braktisuri’”-shkruan Paloka.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME