Categories Lajme, Politike

Meta publikon emrat e 3 kandidatëve për kryetar bashkie më 14 maj: Ja ku janë figurat e reja, gati për të sjellë ndryshimin

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se tre kandidatët për kryetar bashkie në Tiranë, Durrës dhe Elbasan janë figura të reja, që sipas tij janë gati për të sjellë ndryshimin.

Në Facebook, kreu i PL-së thekson Belind Këlliçi, Igli Cara dhe Luçiano Boçi janë qytetarë model dhe me përkushtim të jashtëzakonshëm për t’ju shërbyer qytetarëve.

“Qytetarët kërkojnë figura të reja? Ja ku janë, për tre bashkitë më të rëndësishme të vendit, Belind Këlliçi për Tiranën, Igli Cara për Durrësin dhe Luçiano Boçi për Elbasanin. Janë tre figura të reja, gati për të sjellë ndryshimin, qytetarë model me përkushtimin e jashtëzakonshëm për t’ju shërbyer qytetarëve”, shkruan Meta

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U konfliktuan fizikisht dhe dëmtuan dhomat e zhveshjes pas ndeshjes, procedohen penalisht 4 futbollistët

U konfliktuan fizikisht dhe dëmtuan ambientet e dhomave të zhveshjes, pas përfundimit të ndeshjes së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I ati i vrau nënën, vajza e Gjyljeta Ukella prin protestën me qindra qytetarë në Kosovë

Organizatat e shoqërisë civile në Pejë zhvilluan një marshim protestues paqësore në shenjë revolte ndaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kukës,Identifikohet dhe procedohet penalisht autori i dyshuar i një rasti zjarrvënieje në fshatin Tejmollë

Kukës,Identifikohet dhe procedohet penalisht autori i dyshuar i një rasti zjarrvënieje në fshatin Tejmollë. Specialistët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

EMRI/ Ra nga çatia, humb jetën punëtori shqiptar në Itali

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën pasditen e djeshme në Itali, si pasojë e një…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U arrestua vetëm pas vdekjes së 24-vjeçares, gjykata merr vendimin për shoferin e dehur që aksidentoi 6 anëtarët e familjes

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg” për Jetmir Dacin, i…

LEXO ME SHUME