Categories Showbiz

Mohoi se ka të dashur jashtë, Sabiani degjeneron Arbanën: Mos i shkurtoni klipet, ai ka thënë ka…

Si cdo baba qe shikon gocen e tij qe dikush po tallet me gocen e tij , ka ardhur dhe reagimi i babit te Keisit. Sabiani pak dit me par ka thene me nje video ironike qe un zoraxhinjt nuk i pranoj ne shpi , e cila ishte nje ironi per kristin.

Por ai pak momente me par ka reaguar serisht duke bere kete postim. “Genjeshtra sheshit nga kristi E dashur jo ish arbana.

Dhe mos i pritni klipet sipas deshires tuaj Kristi ka then kam lidhje jasht dhe un vazhdoj me ate vajz dhe do vazhdoj nga un nuk vjen ndarje jam besnik”. Kristi dhe Keisi kanë krijuar një marrëdhënie të lezetshme brenda shtëpisë. Që prej hyrjes së Keisit, loja e tij thuajse ka ndryshuar, që kur ai dhe Keisi i kanë shprehur pëlqimin njëri-tjetrit.

Ai më parë, ka treguar që një vajzë e pret jashtë shtëpisë dhe se është në një lidhje. Ndërkohë që sot tha se i ka dhënë fund lidhjes para se të hynte.

Kjo nuk është e vërtetë. Së pari këtë e ka treguar reagimi i ish-të dashurës së tij të themi gjatë javës e cila ndër të tjera tha se ndihej shumë e zhgënjyer dhe pikëlluar.Së dyti e tregon kjo bisedë që ata kanë bërë më 24 dhjetor pikërisht ditën kur nisi BBV dhe kuptohet qartë që kanë qenë të lidhur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME