Categories Showbiz

Momenti emocionues! Pas daljes nga ‘BBV’, Ermiona takon vajzën e saj në aeroport

Rrugëtimi i Ermiona Lekbellos brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ nuk ishte i gjatë por duhet thënë se la gjurmë tek njerëzit. Batutat dhe shpërthimet e saj, sot janë ‘hit’ në rrjetin social ‘Tik Tok’, e fama e saj është rritur edhe në ‘Instagram’, duke numëruar mbi 91 mijë ndjekës.

Pas përjashtimit nga ‘BBV’ për shkak të sjelljes, Ermiona është rikthyer në jetën normale. Ajo është takuar më në fund me vajzën e saj, Elisën.

Momenti është filmuar nga personat që ishin në hollin e aeroportit e më pas e kanë shpërndarë në rrjetin social ‘Tik Tok’. Ermiona përqafon e puth me mall të vogël e saj, të cilën e ka përmendur shumë shpesh brenda shtëpisë.

Pas daljes nga shtëpia e ‘BBV’ ajo bërë një reagim në rrjetet sociale, duke shprehur ndjesitë e saj për rrugëtimin dhe ngjarjet e krijuara brenda shtëpisë. Teksa falënderon Luizin pasi i qëndroi pranë deri në fund, Ermiona shprehet se ai u mundua që ta bindte që ajo të qëndronte, por ajo shprehu dëshirën të largohej.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME