Categories Lajme

Mot me diell, sot do të rriten sërish temperaturat

Për ditën e martë në vend do të vijojë ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme. Moti përgjithësisht do të jetë i kthjellët me kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të fryjë me drejtim juglindje e jug 1 deri 8 m/sek, e hera-herës përgjatë vijës bregdetare pritet të fitojë shpejtësi deri në 12m/sek.

Valëzimi në dete i forcës 2 deri në 3 ballë. Temperaturat parashikohen: QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 12/27 diell Kukës 8/25 diell pak re Lezhë 11/27 diell Dibër 7/27 diell pak re Durrës 14/28 diell Tiranë 15/29 diell Elbasan 12/29 diell pak re Berat 7/29 diell Vlorë 15/28 diell pak re Korçë 7/25 diell pak re Gjirokastër 9/29 diell Sarandë 13/29 diell.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME