Categories Lajme

Në gjendje të dehur përplasi për vdekje 17-vjeçarin teksa kalonte tek vijat e bardha, arrestohet 39-vjeçari

Policia e Tiranës, ka arrestuar 39-vjeçarin Andi Kullaj, i cili një natë më parë, përpasi për vdekje 17-vjeçarin Isuf Mehmeti, teksa kalonte shumë pranë vijave të bardha në Fushë Krujë.

Mësohet se Andi Kullaj në momentin e aksidentit ka qenë në gjendje të dehur.

Sipas policisë, shkak i aksidentit ka qenë alkooli që kishte konsumur 39-vjeçari dhe shpejtësia e madhe më të cilën po lëvizte.

I arrestuari drejtonte automjetin tip Hyundai dhe aksidentoi për vdekje në Fushe-Kruje 17-vjeçarin Isuf Mehmeti teksa kalonte shume pranë vijave të bardha.

Sipas policisë shkak i aksidentit ka qenë alkooli që kishte konsumuar 39-vjecari dhe shpejtësia e madhe më të cilën po lëvizte, duke kaluar normën e përcaktuar për qarkullimin në zonën e banuar ku jo shumë larg ndodhet edhe një shkollë 9-vjeçare.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME