Categories Sport

Një yll i vërtetë, shikoni si dukej mamaja e Lorik Canës

Ditën e djeshme, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, ka mbajtur premierën për dokumentarin e jetës së tij me titull “Lorik”.

Teksa kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në nder të ish-kapitenit të Kombëtares, kamera ka fokusuar mamanë e Lorik Canës, e cila ndonëse 56 vjeçe, ishte veshur shumë moderne teksa qëndronte në rradhët e spektatorëve.

Mamaja e ish futbollistit është emocionuar dhe mezi i ka përmbajtur lotët gjatë fjalimit që Rama ka bërë për Lorikun, një moment që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

LISTA ME 27 EMRAT/ Sylvinho shpall skuadrën shqiptare të kompionatit evropian

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Sylvinho bëri publike listën e futbollistëve të Kombëtares Shqiptare të futbollit…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Laçi-Flamurtari/ Shtangen vendasit, vlonjatët rikthejnë baraspeshën (VIDEO)

Laçi pret Flamurtarin në takimin e vlefshëm për finalen e “play-out”-it të Kategorisë Superiore. Fituesi…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Rekordi i Vllaznisë së femrave, 11 herë radhazi kampione e Shqipërisë

Vllaznia e femrave nuk njeh rivale në kampionat. Vajzat shkodrane fituan në finalen e “Final…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Në prag të Final Four, FSHF publikon kalendarin, tre ndeshje në një javë

Tre ndeshje në një javë. Federata shqiptare e futbollit zbuloi dhe kalendarin për 3 javët…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Haaland i rikthehet golave, Man. City fiton 0-2 kundër Nottingham dhe ndjek Arsenalin

Në “City Ground” Nottinghami vendas u mund 0-2 nga Manchester City. “Qytetarët” tanimë janë në…

LEXO ME SHUME