Categories Showbiz

“O çapaçulaaaa!”/ Tre ditë pas fitores, Luizi poston video në instagram: Nuk e di çfarë keni parë te unë që më keni vlerësuar kaq shumë

Disa ditë pasi fitoi finalen e Big Brother VIP Albiania, Luiz Ejlli ka postuar një video ku ka falënderuar të gjithë fansat e tij për mbështetjen e dhënë.

Ai u shpreh i habitur nga mbështetja që ka parë jashtë Big Brother, duke shtuar se nuk e dinte as ai vetë se çfarë kanë parë të veçantë tek ai që e kanë vlerësuar kaq shumë.

“Si ju kam o çapaçula. M’u deshën tri ditë me e marrë vetin, para se me e bo këtë video. Ju kërkoj falje që nuk ju kam falënderuar përzemërsisht një nga një secilin dhe shpresoj që me këtë video ta justifikoj sadopak vetën sepse me sa pashë nuk e di çfarë keni parë të unë që me keni vlerësuar kaq shumë. Ju jam mirënjohës tërë jetën dhe uroj që të ua shpërblej në vazhdim”, ka thënë ndër të tjera ai në këtë video që ka postuar në instagram.

Të shtunën këngëtari shkodran fitoi edicionin e dytë të Big Brother VIP, duke siguruar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME