Categories Showbiz

“O femër e urryer”, Sara Hoxha i kthehet ndjekëses

Ndodh shpesh me personazhet e njohur për publikun që përveç dashurisë, mbështetjes së madhe dhe komplimentave, të përballen edhe me kritika e mesazhe jo fort të këndshme.

Një pjesë e mirë e personazheve revoltohet nga këto mesazhe negative, ndërsa një pjesë tjetër as nuk e vret mendjen fare, njësoj si partnerja e Ledrit. Sara po realizonte një “Ask” me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram dhe vëmendjen ia tërhoqi një koment negativ, që s’ngurroi ta bënte publik.

“O femër e urryer”-i shkruante një ndjekëse që Sara nuk e njihte aspak. Kësaj ndjekësje, ajo ia ka kthyer përgjigjen me nota humori dhe me shumë sportivitet.

“O jeta po ça faji kam unë e shkreta”- ka shkruar ajo. Tashmë, Sara dhe Ledri janë prindër të Poem Blu, që është kthyer në një prej bebushëve më të famshëm në Instagram. Më herët, bukuroshja ka treguar se për hir të dashurisë për Ledrin, ka lënë “pas” familjen e saj. “Lashë një pjesë të familjes sime pas për të krijuar familjen time”- u shpreh ajo.Express

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME