Categories Showbiz

Paro e polifonisë labe flet për jetën private, “Jam vjehërr e përsosur, dua qepën, nusja më sjell preshin”

Paro është një nga këngëtaret më të pëlqyera të polifonisë labe. E ftuar ditën e sotme në “ABC e Mëngjesit”, ajo ka prezantuar këngën më të re “Nëno xhani, o nëno”, në bashkëpunim me Alket Zaimin. Ndër të tjera, ajo ka folur si rrallëherë edhe për jetën private, ku ka zbuluar se ka një djalë të martuar me Holande edhe jeton andej.

Paro ka treguar me plot humor se ka vështirësi në komunikim me nusen, por me rëndësi është që kuptohen. “Kam një djalë i martuar me dy fëmijë. Jeton në Holandë , nusen e ka holandeze.

Unë jam një vjehërr e përsosur. Ajo thotë se më do shumë se mamin tim dhe thotë kur vjen Paro në Holandë gatuan mirë. Unë i kam thënë djalit të marri kë të dojë mjafton të jetë i lumtur. Pak vështirësi në komunikim, por merremi vesh. Për shembull, unë dua qepën, ajo më sjell preshin”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME