Categories Showbiz

Pas daljes, Gerti dhe Lorenci japin emrat e finalistëve

Pas daljes nga shtëpia, Gerti u shpreh se kur hyri, në shtëpi kishte shumë dinamika që ishin krijuar prej kohësh.

Gerti: Elvisi më është dukur shumë ndryshe brenda, njeri shumë i mirë. Të gjithë të mirë janë. Në finale mendojnë se do jenë Luizi, Nita, Dea dhe ndoshta Efi.

Lorenci: Dea, Kristi, Luizi dhe Efi.

I pyetur nga moderatorja e programit Arbana Osmani për marrëdhënien e tij me Jorin, Gerti tha se Jori është vajzë shumë e kulturuar dhe e edukuar. Ai u shpreh se nuk ka një raport që po lind, por i pëlqente të kalonte kohë me të.

Lorenci: Edhe më vjen keq që dola, por realisht mezi e kam mbajtur veten dhe preferova të dal. Kur je i mbyllur brenda, për mua është shumë e vështirë. Unë isha përgatitur të dilja që kur doli Fotini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME