Categories Lajme

Kapet në Itali shqiptari i dënuar për trafik droge, 33-vjeçari dëbohet menjëherë drejt Shqipërisë

Policia e Sienës ka rënë në gjurmët e një shtetasi shqiptar, të dënuar për trafik droge, i cili tashmë është dëbuar nga territori italian.

Autoritetet e policisë kanë zbuluar një grup prej 3 shqiptarësh, ku pas kontrolleve në mesin e tyre rezultoi se ishte dhe 33-vjeçari i dënuar më parë.

Raportohet se ai ishte dëbuar nga Italia në vitin 2016 dhe i ishte ndaluar hyrja në Itali, gjë që e detyroi atë të kalonte aktivitetin e tij kriminal në Zvicër ku u arrestua për të njëjtat akuza.

Pas zbulimit të tij ai u shoqërua nga autoritetet dhe u nis me një fluturim direkt drejt Shqipërisë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME