Categories Lajme

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, njëra shpërthen në flakë, nuk ka viktima dhe as të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Larushk të Fushë- Krujës. Në aksident janë përfshirë një makinë tip “Benz” dhe një tip “Golf 5”. Pas përplasjes një nga automjetet ka shpërthyer në flakë.

Raportohet se nuk ka viktima dhe as të plagosur. Mjeti është përfshirë nga flakët, por drejtuesi ka mundur të dalë nga makina pa probleme.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendin e ngjarjes për të shuar flakët. Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndijë të shkaktuar nga goditja.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrau trafikantin e madh të Irakut, Artan Hoxha zbulon dënimin e tmerrshëm për shqiptarin

Artan Hoxha ka folur për dënimin e Xhuljano Prengës, shqiptarit me nënshtetësi suedeze, që ekzekutoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I nxehti afrikan ‘pushton’ Shqipërinë, temperaturat do të arrijnë deri në 43°C

Këtë javë vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME