Categories Lajme

Video/Policisë së Vlorës i janë shtuar 18 mjete te reja

Policia e Vlorës kompletohet sot me 18 mjete të reja në ndihmë të sektorit te rendit dhe të qarkullimit rrugor.

Në Vlorë do jenë 11 mjete nga të cilat 8 i përkasin rendit ndërsa 3 prej tyre i ka qarkullimi rrugor.

Në Sarandë do jenë 7 mjete, prej te cilave 4 rendi dhe 3 prej tyre i ka qarkullimi.

Do te zhvillojne nje parade duke filluar nga hyrja e qytetit deri tek rrapi, e me pas do te pershkruajne unazen nga Prokuroria per tu kthyer ne destinacion prane ambienteve te policise.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME