fbpx
Politike

Ironia e ish-deputetit: Arritja e fundit e Ramës, Shqipëria medalje bronzi për numrin e testimeve

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka përgëzuar arritjen e fundit të qeverisë Rama që rendit shendetësinë shqiptare në numrin e testimeve pas Togos dhe Angolas.

‘Pas 7 vitesh, Shqipëria bëri një hap galopant ne shendetesi! Në podium, pas Togos dhe Angolës, e treta nga fundi në botë me medalje bronzi për numër testimesh! Urime zoti Kryeministër!’-ironizon Spahia.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button