Categories Lajme

Portieri i Partizanit Alban Hoxha, u kap në gjendje të dehur

Portieri i ekipit të Partizanit, Alban Hoxha është arrestuar këtë të premte nga policia e Tiranës, teksa drejtonte mjetin e tij në gjendje të dehur.

Pas kontrollit nga policia ai rezultoi se ka kaluar masen e konsumimit te alkoolit ne masën 0.51 mg/l.

Sipas policisë bëhet me dije se ndalimi i portierit 31 vjeçar, është bërë në rrugën, “George Ë Bush”, pasi kap duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin.

Gjithashtu në kuadër të këtij kontrolli janë arrestuar dhe dy persona të tjerë shtetasi me iniciale D. A., 25, vjeç dhe shtetasi L. L., 24 vjeç, mbi të cilët rëndonte akuza e drejtimit të mjetit në gjendje të dehur.

Ndërkohë jemi vetëm pak ditë para derbit të javës së 15-të në Kategorinë Superiore, pasi më datë 2 dhjetor Partizani do të luajë ndaj Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME