Categories Lajme

‘Puthja e gabuar’ në buzë, trajneri i Fiorentinës dhe gazetarja festojnë golin e kualifikimit. Reagon burri i…!

Trajneri i Fiorentinës, Vincenzo Italiano u bë protagonist i një momenti ëmbëlsie në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Conference Leangue kundër Viktoria Plzen. Pas fitores 2-0 të skuadrës ‘Viola’, e cila i dha mundësinë Fiorentinës të kualifikohej në gjysmëfinale të kompeticionit, Italiano vrapoi drejt vijës anësore për të përqafuar dhe puthur gazetaren e Sky Sport, Vanessa Leonardi.

Imazhet treguan Italianon duke iu afruar Leonardit, duke i pëshpëritur diçka në vesh dhe më pas duke i dhënë asaj një “puthje të vogël”, siç përshkruhet nga komentatori i Sky, Daniele Barone. Ky gjest tërhoqi vëmendjen e medieve dhe ngjalli reagime të ndryshme nga publiku.

Është e paqartë se çfarë i tha Italiano-Leonardit, por u duk se ishte një moment i madh lumturie për trajnerin pas fitores së ekipit të tij. Nuk ka ende asnjë deklaratë zyrtare nga Italiano apo Leonardi në lidhje me këtë episod, por ka mundësi që ata të kenë ndarë thjesht një shprehje të gëzueshme dhe spontane.

Natyrisht, gjesti i Italianos zgjoi kuriozitet për reagimet e partnerëve të tyre përkatës. Bashkëshorti i Leonardit, Maurizio Compagnoni, gjithashtu gazetar i Sky, mund të ketë diçka për të thënë për këtë moment intim mes bashkëshortes së tij dhe trajnerit të Fiorentinës. Po kështu, ka mundësi që bashkëshortja e Italianos të ketë një reagim apo koment për atë që ka ndodhur.

Por e veçanta është se ka reaguar edhe bashkëshorti i Vanesës, i cili gjithashtu është gazetar i Sky Sports, Mauricio Kompagnoni. Ai shkruan në një video: Po si mendon se e ka puthur para të gjitha kamerave dhe me gruan e tij në tribunë?

Trajnerët dhe gazetarët shpesh e gjejnë veten duke punuar së bashku dhe duke ndarë momente fitoreje, tensioni dhe suksesi. Ndaj ka mundësi që ajo që ndodhi mes Italianos dhe Leonardit të përfaqësojë thjesht një manifestim lumturie dhe mirënjohjeje nga ana e trajnerit ndaj gazetares për punën e saj në pasqyrimin e ndeshjes.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Reklamonin kalimet e paligjshme për në ishull, Britania fshin 12 mijë postime nga të gjitha platformat sociale

Agjencia Kombëtare e Krimit në Britani thotë se ka hequr nga platformat sociale rreth 12…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Korçë/ Abuzonin s*ksualisht me 16-vjeçaren dhe e shfrytëzonin për prostitucion, arrestohen dy persona

Policia e Maliqit ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen se kanë abuzuar seksualisht me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Qeveria miraton listën e re të barnave të rimbursueshme, ministrja e Shëndetësisë: Shtohen 50 medikamente

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu deklaroi  se në mbledhjen e sotme të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I vuri flakën tokës, por u dogj edhe vetë, humb jetën 75-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat ku një 75-vjeçar është djegur pasi i vuri flakën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kishin mbetur të bllokuar në një fshat në Përmet, Policia ndihmon 5 turistët francez, një prej tyre i dëmtuar në këmbë

5 turistë nga Franca janë ndihmuar nga Policia e Përmetit pasi kishin mbetur të bllokuar…

LEXO ME SHUME