Categories Bota, Lajme

Puthje nën ujvarë, ambasadorja e Suedisë zgjedh Kanionet e Osumit për të festuar ditëlindjen e bashkëshortit

Një ditë e veçantë është sot për ambasadoren e Suedisë, Elsa Hastad pasi bashkësorti i saj Kristoffer Leandoer feston ditëlindjen.

Ambasadori, bashkëshorti i saj dhe disa miq të diplomates kanë zgjedhur Kanionet e Osumit për të festuar ditëlindjen e Leandoerit.

Ambasadorja e Suedisë dhe shoqëruesit e saj janë mahnit nga bukuria unike e Kanioneve duke i dhuruar njëri-tjetrit puthje nën ujëvarën e dashurisë së përjetshme.

“Të jesh në kanionet e Osumit është si të jesh në një ëndërr shumë të bukur! Ato janë mahnitëse dhe shumë unike. Zoti ka bërë një punë të jashtëzakonshme duke krijuar këtë Kanion spektakolar plot ujëvara. Jemi shumë krenarë për skuadrën e Albania Rafting që falë punës së tyre prej 22 vitesh në turizmin e aventurës dhe natyrës kanë ngritur një zinxhir bashkëpunimi me të gjithë guidat vendase dhe bizneset lokale të zones duke sjell zhvillim ekonomik dhe mbrojtjen e natyrës” është shprehur ajo nga Kanionet e Osumit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

46-vjeçari gjendet i pajetë nga familjarët para banesës së tij, ja çfarë dyshohet

Një 46-vjeçar është gjendur i pajetë nga familjarët para banesës së tij në fshatin Selcë e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, SPAK mbyll hetimet për gjashtë të pandehurit, dërgon për gjykim dosjen

SPAK ka përfunduar hetimet për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, ku vdiq shoferi i tij…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do të blihet me 92.1 lekë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Video- Vlorë/ Vihet në pranga 39-vjeçari, goditet një tjetër rast i mbajtjes së armëve, pa leje

Vlorë/Në zbatim të masave të planit operacional “Sundimi i ligjit”, goditet një tjetër rast i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Drejtonte makinën në efektin e drogës/ Humb drejtimin e mjetit dhe përfundon në një banesë private, arrestohet shoferi

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një shofer i cili drejtonte mjetin nën efektin e…

LEXO ME SHUME