Categories Kuriozitete

Qesharake/ Djali e këshillon vajzën se si të vishet, por shikoni çfarë ndodhë në fund

Një video mjaft interesante shihet në internet, kur një çift simpatik ishin duke shikuar televizionin, kur vajzës i erdhi një mesazh në telefon pë të dal me shoqe.Një çift simpatik është bër hit në internet kur vajzë i erdhi një mesazh në telefon e cila ftohet të dal me shoqe. Pastaj ajo ngritet për tu bër gati dhe merr sugjerime nga i dashuri se çfarë të vesh. I dashuri e kthen disa herë, sepse nuk dukej mirë, sepse shpesh dukej lakuriq.

Por në fund vajza vishet e gjitha, duke e mbuluar tërë trupin me veshje sportive, dhe me këtë veshje djali është shumë i lumtur. Por kur del vajza jashtë, ajo i heq ato, sepse poshtë tyre kishte një fustan të shkurtër dhe  dukej mjaft provokuese. Për më shumë shikojeni videon.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME