Categories Showbiz

Qetsori surprizohet nga tre fëmijët e tij, përlotet

Brenda në shtëpi Qetsori shpesh herë ka shprehur mallin për fëmijët dhe bashkëshorten e tij.

Ai ndoqi një klip me momentet kur ka folur për familjen e tij, ku ka përmendur disa nga momentet më të vështira dhe më të bukura me fëmijët e tij.

Gjatë klipit ai u përlot, nga malli për fëmijët.

Qetsori: Më kishte marrë malli sinqerisht. E vogla është dhurata e re që ka ardhur dhe pak e njohin. Për pak bën 3 vjeçe.

Qetsori u surprizua nga fëmijët e tij ,të cilët po prisnin në oborr. Fillimisht ai takoi djalin dhe vajzën e madhe e më pas, takoi edhe vajzën e vogël Hanën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME