Categories Lajme

Rrëzohet nga shkallët, ndërron jetë 69-vjeçari

Një person ka rënë aksidentalisht nga shkallët dhe me gjithë përpjekjet për ndihmë mjekësore, ka ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, rrugën e “Shkodrës” dhe viktima është A. O., 69 vjeç.

Komisariati i Policisë Nr. 3

Më datë 13. 12. 2018, në rrugën e “Shkodrës”, aksidentalisht, është rrëzuar nga shkallët shtetasi A. O., vjeç 69, i cili është dërguar në spital, ku dhe ka ndërruar jetë. Materiale u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Tiranë, për vlerësim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME