Categories Lajme

Rrëzohet një tjetër mjet fluturimi në Rusi, dyshohet për 3 viktima

Një tjetër mjet fluturimi ka rënë në Rusi. Helikopter Mi-8 që i përkiste Shërbmeve Federale të Sigurisë ruse u rrëzua në privincën Chelyabinsk.

Sipas mediave ruse helikopteri u rrëzua në një pyll fshatin Prudnyi dhe të katër pasagjerët në bord kanë ndërruar jetë në vend.

Helikopteri Mi-8 po kryente një stërvitje ushtarake. Shkaku primar dyshohet të jetë një problem teknik.

Ndërsa një media tjetër ruse “Mash” thotë se në bord kishte 3 pasagjerë: 1 instruktorë dhe 2 trajnerë, të 3 të vdekur.

Gjithashtu edhe Guvernatori i rajonit të Chelyabinsk, Aleksey Teksler raporton që 3 persona kanë humbur jetën në rënien e helikopterit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME