Categories Showbiz

Rrjeti po zien/ “Big Brother VIP” kopjon menjëherë “Ferma VIP”, ja për çfarë bëhet fjalë

Nisja e formatit të shumëpritur “Ferma VIP”, që bëri bashkë 16 konkurrentë mjaft të njohur dhe më në zë të momentit, u prit mjaft mirë nga publiku. Situatat e krijuara dhe lloji i formatit po pëlqehen shumë nga publiku, aq sa komentet iu adresuan edhe formatit të “Big Brother VIP”, që me sa duket janë ‘provokuar’ nga programi rival. Kjo pasi mbrëmjen e djeshme, produksioni kishte përgatitur një suprizë për Rozën, një copëz fshati dhe natyre brenda shtëpisë.

Por, teksa çdo surprizë që bëhet dhe çdo instalacion që vendoset një natë më parë, normalisht çmontohet ditën pasardhëse. Kjo nuk ndodhi me “mini-fshatin”, aq sa sot produksioni lejoi që banorët ta shijonin atë dhe audienca nuk i kurseu komentet.

Me sa duket, “Ferma VIP” paska shërbyer si frymëzim edhe për Big Brother VIP, format që sipas audiencës këtë vit ka shfaqur agresivitet dhe dhunë, në pjesën më të madhe. Ndërkohë “Ferma VIP” po tregon se nuk duhen episode dhune që të tërheqë audiencën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla, lihet në burg modelja shqiptare

Modelja shqiptare Klevisa Ymeri që shkaktoi dy viktima në Kroaci do të vazhdojë të mbetet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME