Categories Showbiz

Rudina Dembecaj: Vetëm për këtë arsye do e ftoja Agron Llakajn në studio

Aktorja dhe moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj ka qenë shumë e komentuar për sherrin me Agron Llakaj me të cilin nuk flet më.

Rudina ishte e ftuar sot në “Thumb”, ku gjatë intervistës Aulona dhe Fatma e pyetën nëse do e ftonte Agronin në emision.

“Jo nuk do e bëja këtë strategji se nuk luhen miliona euro dhe të shkel mbi personalitetin tim. As për miliona euro nuk do shkelja mbi personalitetin tim. Sepse kam një kokë “maloku”, mund ta kem gabim po kështu jam brumosur. Nëse do ishte për një boom suksesi që të rrija pastaj për gjithë jetën time, do e bëja por shumë e vështirë”, u shpreh Rudina.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla, lihet në burg modelja shqiptare

Modelja shqiptare Klevisa Ymeri që shkaktoi dy viktima në Kroaci do të vazhdojë të mbetet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME