Showbiz

Shpallet finalisti i katërt në BB VIP

Mbrëmja e djeshme në BB VIP ka qenë plot surpriza për finalistët dhe jo vetëm.

Mes Nitës, Qetësorit dhe Kristit ka qenë Kristi ai që është shpallur finalist i katërt. Ndonse me shumë emocion kjo është pritur edhe nga Zhaklina.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close