Categories Showbiz

Shumë pranë të 60-tave, ja si ka ndryshuar Tom Cruise ndër vite

Filmi i tij i fundit, Top Gun: Maverick, ka thyer rekorde të njëpasnjëshme, duke e rikthyer emrin e tij në qendër të vëmendjes në Hollywood, por në daljet e fundit publike, ajo që ka tërhequr gjithashtu vëmendjen ka qenë edhe pamja fizike e aktorit. Sidomos për faktin që për rreth 2 javë – saktësisht më 3 korrik – Tom Cruise do të mbushë plot 60 vjeç. Komentuesit në rrjetet sociale kanë mbetur të mahnitur me pamjen e aktorit amerikan, i cili vijon të shkëlqejë.

Sipas raportimeve në media, Cruise ka planifikuar dy festa gjigante për ditën e shënuar, një në Mbretërinë e Bashkuar dhe një tjetër në Shtetet e Bashkuara. Të ftuarit sigurisht do të transferohen nga një festë në tjetrën përmes avionit të tij privat.

Përveç pamjes së jashtme, ajo që ka rënë më shumë në sy është se aktori – i cili dikur ishte më i rezervuar dhe merrte pjesë shpesh në takimet e sektit fetar “Scientology” – tashmë preferon shfaqjet publike, festat dhe pjesëmarrjet në aktivitete të ndryshme sportive. Sipas miqve, pandemia e ka ndryshuar aktorin, duke e bërë të dalë nga “guaska”, për të shijuar më shumë statusin e yllit të kinematografisë dhe mundësitë që kjo jetë i ofron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME