Categories Lajme

Të miturit trafikonin kokainë dhe kanabis në Greqi, një prej tyre 17-vjeçar nga Shqipëria

Në kuadër të hetimeve, mesditën e së premtes u arrestua një 16-vjeçar grek, i cili së bashku me një 17-vjeçar nga Shqipëria të cilit i janë identifikuar të dhënat, kanë fshehur në shtëpi një pako kokainë me peshë 15.1 gram, dy. pako me kanabis të papërpunuar me peshë 77 ,5 gram dhe një peshore elektronike, të cilat u konfiskuan.

Gjimnazistët janë dy fëmijë të mitur, të cilët nga hetimi i kryer nga Policia e Sigurisë Poligyros u zbulua se merreshin me drogë të “forta” dhe “të buta”, të cilat i fshehën në një shtëpi të pabanuar në një zonë të Halkidikisë.

Të miturit iu gjetën 1400 euro, një celular, si dhe dy motoçikleta që i përdorte me bashkëpunëtorin e tij dhe u referuan në Prokurorinë e Shkallës së Parë Halkidiki, të cilit i është dorëzuar edhe shkresa e lëndës për të dy prindërit për moskujdesje. mbikëqyrje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME