Categories Lajme

Tentativë e dështuar për ca “like”, adoleshenti i vë vetes flakën ndërkohë që të tjerët e filmojnë

Disa adoleshentë në Rusi nuk kanë ngurruar t’i vënë vetes flakën vetëm që numri i “like-ve” që marrin në rrjetet sociale të rritet sado pak.

Sipas mediave lokale, skenat e zjarrit, që po qarkullojnë në internet janë filmuar kohët e fundit nga disa vajza adoleshente në një pistë patinazhi në qytetin qendror rus të Krasnoyarsk.

Një prej tyre mund të shihet i përfshirë i gjithi nga flakët, ndërkohë që ecën me patina, derisa disa të tjerë afrohen që “ta shuajnë”.

I riu u shtri në tokë në një përpjekje të dëshpëruar për të “mbytur” zjarrin nga rrobat e tij.

Policët në Krasnoyarsk kanë konfirmuar se incidenti ndodhi në shesh, dhe një hetim është nisur për të identifikuar personat e përfshirë.

Vajzat që regjistruan videon thanë për hetuesit se djali vendosi me vullnet të lirë që t’i vihej flaka dhe se asnjë person nuk doli i lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Lezhë/ Apeli lë në fuqi pezullimin e kreut të Kadastrës dhe përgjegjësit të Legalizimeve

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi pezullimin nga detyra të Drejtorit të Agjencisë së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë,Kapet dhe vihet në pranga një 45-vjeçar që posedonte armë zjarri, me qëllim shitjen

Tiranë, Në zbatim të masave të përcaktuara në planin operacional mbarëkombëtar “Sundimi i ligjit”, u…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U zbulua në përgjimet e “SKY” me mbretin e lojërave të fatit, arrestohet në Dubai Denis Bajri Brajoviç

Është arrestuar në Dubai shtetasi Denis Bajri Brajoviç, i cili ishte shpallur në kërkim për…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra e “Don Boskos”, gazetari jep detaje: Si e largoi punonjësi i karotrecit vrasësin

Gazetari Eni Ferhati ka treguar dinamikën e vrasjes së Erion Çelës në Don Bosko, e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 95.4 lekë…

LEXO ME SHUME