Categories Lajme

Veprimet monstruoze të njerkës për të ndrydhur ndjenjat e 11-vjeçarit

Një nxënës ishte detyruar të kryente marrëdhënie seksuale me njerkën e tij, si një përpjekje e kësaj të fundit për ta “kuruar” nga homoseksualiteti. Daniel Dowling 36 vjeç, ishte 11 vjeç kur kishte pranuar homoseksualitetin e tij. Në atë kohë, i ati e kishte detyruar që të shikonte pornografi, kurse njerka e detyronte të kryente me të marrëdhënie seksuale.

Ngjarja ka ndodhur në Berkshire të Britanisë së Madhe. Duke folur për “Mirror”, 36-vjeçari ka thënë se ende pas 20 vitesh e ka të freskët shijen e parfumit të njerkës së tij. Ai ka treguar se njerka Annette Breakspear, tani 62 vjeç, e detyronte atë të kryenin marrëdhënie duke u përpjekur ta bindte që të mos ishte homoseksual. Gjatë 3 viteve, ai detyrohej nga babai dhe nga njerka për të patur momente intime me këtë të fundit. Në një rast, i ati e goditi pasi Daniel refuzoi që të kryente marrëdhënie me njerkën.

“Ndonjëherë kur babi nuk ishte në shtëpi, ajo më kërkonte në dhomën e saj për të kryer marrëdhënie seksuale”, ka thënë 36-vjeçari. Babai i tij u dënua me 5 vite burgim, kurse njerka me 8 vite për abuzim. Vuajtjet e tij 3-vjeçare morën fund në vitin 1996, kur i ati u divorcua nga njerka. Në atë kohë, Danieli kishte pësuar trauma dhe u trajtua me psikolog.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Shfaqet “Guximi” në Vlorë! Filmi është pritur mire dhe salla e kinemasë ka qenë e mbushur plot kryesisht të rinj vlonjatë

Në ambientet e Pallatit të Kulturës Labëria në Vlorë , mbrëmjen e djeshme është shfaqur…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Lushnje\Dhunoi të bijën dhe e kanosi me thikë, arrestohet 58-vjeçari

Policia tha se pas njoftimit se një shtetase 19 vjeçe ishte dhunuar fizikisht dhe ishte…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK kërkon dënimin me 25 vite burg për Gjergj Cukalin

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar dënimin me 25 vite burg të Gjergj Cukalit, i njohur…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Durrës/“Arrest në burg” për 5 shtetas dhe vijon puna për kapjen e 2 shtetasve të tjerë

DVP Durrës/Finalizohet pas 1 viti hetime me metoda proaktive, operacioni policor i koduar “Tjetërsimi”. Operacioni…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Elseid Hysaj dhe vjehrri ngecin brenda Ferrarit në flakë, frikë për mbrojtësin e Kombëtares

Aventurë e frikshme për Elseid Hysaj dhe vjehrrin e tij. Ndërkohë që të dy gjendeshin…

LEXO ME SHUME