Categories Lajme

Video/Aksident i pazakontë në Kashar, lopa përplas 7 automjete

Një aksident i pazakontë ka ndodhur pasditen vonë të kësaj të premteje në afërsi të Kasharit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17, ku futja e një lope në autostradë ka përfshirë në aksident 7 makina.

Siç shihet dhe në pamjet në video, nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale në mjete.

Në pamjet e videos shikohet dhe lopa që ka përfunduar jashtë rrugës.

Nuk dihet nëse ja ka hedhur aksidentit, pasi shihet me shenja jete, teksa pranë saj është dhe pronari i saj që duket mjaft i shqetësuar.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

46-vjeçari gjendet i pajetë nga familjarët para banesës së tij, ja çfarë dyshohet

Një 46-vjeçar është gjendur i pajetë nga familjarët para banesës së tij në fshatin Selcë e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, SPAK mbyll hetimet për gjashtë të pandehurit, dërgon për gjykim dosjen

SPAK ka përfunduar hetimet për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, ku vdiq shoferi i tij…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do të blihet me 92.1 lekë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Video- Vlorë/ Vihet në pranga 39-vjeçari, goditet një tjetër rast i mbajtjes së armëve, pa leje

Vlorë/Në zbatim të masave të planit operacional “Sundimi i ligjit”, goditet një tjetër rast i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Drejtonte makinën në efektin e drogës/ Humb drejtimin e mjetit dhe përfundon në një banesë private, arrestohet shoferi

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një shofer i cili drejtonte mjetin nën efektin e…

LEXO ME SHUME