Categories Showbiz

VIDEO\ Blendi Fevziu zbulon vilën luksoze ku pushuan Dua Lipa dhe vajza e Donald Trumpit në Ksamil

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua Lipa, para pak javësh kishte kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.

Artistja zgjodhi Kep Merlin si destinacionin e saj për pushime, siç bëri edhe vera të tjera në po këtë vend, e shoqëruar gjithmonë nga familjarët e shoqërinë.
Interpretuesja e hitit “Dance the night”, gjithashtu nuk heziton asnjëherë të tregojë me shumë krenari që ndodhet në Shqipëri.

Vila në të cilën qëndroi Dua, thuhet të jetë vila më e madhe private në plazhin e Kep Merlit në Ksamil.
Përveç artistes shqiptare aty kanë qëndruar edhe shumë personazhe të rëndësishme, duke përfshirë edhe vajzën e ish-presidentin Donald Trump, Ivanka Trump.

Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar në rrjetet sociale një video, përmes së cilës ka prezantuar ambientet luksoze të vilës ku ka qëndruar Dua gjatë pushimit të saj në Shqipëri.

Nga pamjet, duket se gjithçka i përshtatet kushteve super luksoze dhe presidenciale, të cilat janë në përputhje me kërkesat e yjeve të profilit të lartë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME