Categories Bota, Lajme

VIDEO/Chicago, Plas grushti në aeroport, udhëtarët përleshen me njëri-tjetrin, e pësojnë keq dy persona

Një numër i madh njerëzish u përfshinë në një përleshje masive në Aeroportin Ndërkombëtar O’Hare të Chicagos.

Ngjarja ka ndodhur në zonën ku merren në dorëzim bagazhet.

Pasagjerët u rrahën me njëri-tjetrin me grushte, ndërsa dy persona u vunë në pranga.

Policia arrestoi Christopher Hampton, 18 vjeç dhe Tembra Hicks, 20 vjeç, pasi dyshohet se kanë goditur me grusht një 24-vjeçare

https://twitter.com/i/status/1661045914008539141

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME