Categories Showbiz

VIDEO/ I kërkoi falje për gjuajtjen me shuplakë në “BBVA”, Kejvina bën gjestin e papritur nga Afrika për Luizin

Kejvina u eliminua nga “Big Brother VIP Albania”, pasi gjuajti me shuplakë Luizin. Pas daljes nga ky format ajo u zhduk nga rrjetet sociale për një kohë të gjatë.

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi. Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.  VIDEO/ I kërkoi falje për gjuajtjen me shuplakë në "BBVA", Kejvina bën gjestin e papritur nga Afrika për Luizin

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një video me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkronjën “L” dhe emojin e “luanit”.

Së fundmi Kejvina është duke kaluar disa ditë në Afrikë, ku sipas pamjeve të publikuara në Instagramin e saj është duke kaluar një kohë mjaft argëtuese, mes njerëzve atje e kafshëve të egra.

“Hakuna Matata”, ishte mbishkrimi i Kejvinës, poshtë videos së publikuar.

Derisa, tërhoqi vëmendje videoja e një luani, ku Kejvina i ka bashkangjitur shkronjën L.

Ndërkohë që kujtojmë se fansat e Luiz Ejllit i referohen me nofkën “Luani”./m.j

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME