Categories Showbiz

VIDEO/ Meri “shpërthen” ndaj banorëve: Jeni dështakë në çdo aspekt të jetës…

Në zinxhirin e nominimeve, askush nga banorët nuk e shpëtoi Merin, e cila këtë javë duhet të ‘luftojë’ për të qëndruar në lojë, bashkë me Gazin dhe Ilnisën. Kjo gjë jo vetëm që e ka zhgënjyer Merin por edhe e ka acaruar e cila e ka nisur ditën me debate me tone të larta dhe ofendime ndaj banorëve. Në fillim u kap me Vesa Smolicën, të cilës i tha ‘se deri sa të iku nga këtej, ju do e keni jetën ferr’. Madje asaj dhe Fation Kuqarit, Meri u tha ‘njerëz që kanë dështuar nga të gjitha aspektet e jetës’.

Pjesë nga debati:

Meri: Deri sa të iku nga këtej ju do e keni ferr, o njerëz të dështuar që keni dështuar në të të gjitha aspektet e jetës tuaj

Vesa: Të presim në prime

Meri: Ju keni dështuar në të gjitha aspektet e jetës

Vesa: Në puc e ke

Meri: Keni ardhur këtu që të merrni ndonjë gram fansa. O dështake, ke manipuluar edhe Fationin këtë dështakun tjetër
Heidi: O Mer

Meri: S’ka çfarë të duhet ty, shiko punët e tua ti se atje te zinxhiri zgjodhe shoqet e tua ti dhe s’më zgjodhe mua. Afër ke qëndruar me mua, të kam mbajtur unë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME