Categories Lajme

VIDEO/ Përplasen dy makina në Tiranë, 2 të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Një aksident mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Sipas informacioneve të para, thuhet se në aksident është përfshirë një makinë tip “benz” dhe një “Volkswagen”. Nga aksidenti gruaja që drejtonte makinën tip benz, mësohet se është në ngjendje më të rëndë, ndërsa në një video të siguruar shihet sesi kalimtarë të rastit i japin asaj ndihmën e parë.

Nga të njëjtat burime thuhet se dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në QSUT, ku po marrin trajtimin mjekësor, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME