Categories Lajme

Video/ Po shuante zjarret, rrëzohet në luginë avioni Canadair në Greqi

Një avion që po shuante flakët është rrëzuar sot në Greqi.

Alarmi është ngritur në Zjarrfikëset pasi pak më parë u bë e ditur se një Canadair është rrëzuar në Karystos , në zonën e Platanistos. Aeroplani me dy operatorë është përplasur teksa operonte projektin e shuarjes në Karystos.

Në veçanti, Canadair ka humbur nga radari dhe pak më vonë është bërë e ditur se ka rënë në një gropë në fshatin Potami. Informacione më të reja thonë se ai ka bërë hedhje në një vend të vështirë në fshatin Platanistos ku zjarri vazhdon të flakërojë.

Ai aktualisht po fluturon me një helikopter mbi vendin e rrëzimit për të kontrolluar situatën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME