Categories Lajme

VIDEO/ “Skifteri” nuk del ‘bosh’, në vetëm 20 sekonda zbret nga një makinë dhe vjedh “BMW”-në në Shkodër

Një vjedhje spektakolare në vetëm 20 sekonda në një zonë plot me qytetarë dhe nën syrin e dhjetëra kamerave të sigurisë të vendosura në bizneset dhe objektet pranë.

Ky është momenti kur një person vjedh një automjet “BMW” në Shkodër. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga “BalkanWeb”, rreth orës 20’00 të mbrëmjen ‘skifteri’ zbret nga një makinë luksoze e bardhë që drejtohet nga një tjetër person, hipën nga krahu i pasagjerit në BMW-në e ndaluar, kalon në timon dhe ndez makinën duke ikur me të. E gjithë kjo në vetëm 20 sekonda, një ‘punë’ profesionistësh.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Emri/ Dogji me benzinë tri automjete: Zbardhet ngjarja në Shkodër, arrestohet autori

Prokuroria Shkodrës në bashkëpunim me Policinë vendore kanë zbardhur rastin e djegies së 3 automjeteve,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

IKMT nis prishjen e ndërtimeve pa leje në Velipojë

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka zbarkuar në orët e para të mëngjesit në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Dimër në mes të pranverës, zbardhet juglindja e vendit

Në zonat e thella malore të juglindjes së vendit kanë qenë të pranishme reshjet e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kthjellime dhe alternime vranësirash, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Moti parashikohet të jetë i kthjellët deri në orët e pasdites më pas shtim gradual…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Dosja “Black Eagle” i “Sky ECC”, jepet pretenca edhe për disa shqiptarë të kërkuar të përfshirë në trafikun e drogës

Ka vijuar sot në Belgjikë seanca e rradhës për një nga proceset “SKY ECC” me…

LEXO ME SHUME